KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ofis, plaza, depo, mağaza, iş hanı, fabrika, site ve AVM’lerin düzenli kurumsal temizliğinde Ankyra Group yenilikçi ve müşteriye özel çözümleriyle, metrekare sınırlaması olmaksızın, tüm Ankara genelinde temizlik hizmetleri vermektedir.

Sabit temizlik personeli temini hizmetimiz ile temizlik işleriniz, personelimiz tarafından yapılırken kontrolleri firmamız tarafından yapılarak kalite standartlarımız çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

Dilerseniz mevcutta kullandığınız temizlik ürünlerinizle ya da kendi tedarik ettiğimiz yüksek kalitedeki malzemelerimizle ve sürekli eğitim sistemi ile desteklediğimiz profesyonel ekibimiz ve kontrolörlerimiz ile temizlik hizmeti vererek hijyen güvenliğinizi sağlıyoruz.

Ankara da 2015 den bu yana sizlerden aldığı destek ve güven sayesinde gün geçtikçe büyüyen ve hizmet sektöründe aranan firmalar arasında olmaktan gurur duyar, müşterilerimize teşekkür ederiz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.